Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Ще дві перемоги на WorldStar

Р.А. Сиротенко, Клуб пакувальників, м. Київ

02.02.2022

Наприкінці 2021 р. Клуб пакувальників отримав від Всесвітньої організації пакувальників (WPO) приємну звістку: дві упаковки українських підприємств отримали перемогу в міжнародному конкурсі на кращу упаковку WorldStar Awards.

 


 

Клуб пакувальників із 1998 р. є членом WPO, до якої входять національні асоціації 55 країн. Щороку WPO проводить міжнародний конкурс на кращу упаковку WorldStar Awards, і вже 24 роки Клуб пакувальників організовує участь у ньому українських пакувальних компаній. Протягом 1998–2021 рр. взяли участь у конкурсі 116 зразків упаковки українських компаній, а 56 зразків 23 компаній стали переможцями (рис. 1).

 

 

 

Конкурс WorldStar Awards 2022 зібрав 440 зразків із 37 країн, і серед них – п’ять зразків від українських компаній «Ветропак Гостомельський Склозавод», «Інпак», «Аріс», «Компанія «Юнівест Маркетинг». 240 зразків стали переможцями конкурсу, зокрема дві упаковки з України.

 

 

 

Вперше переможцем WorldStar Awards стала компанія «Аріс» із Харкова (кер. Євгеній Титаренко) за пакет дой-пак із прозорим вікном для агресивних інгредієнтів (рис. 2а). Унікальний підбір матеріалу пакета дає змогу зберігати продукти з агресивними властивостями, наприклад чорний перець. На верхній шар пакета з білого паперу нанесено флексодруком оформлення у вигляді темної текстури деревини. Єврослот допомагає виставляти продукт у пакеті в зручному для покупців місці супермаркету.

 

 

 

Також вперше перемогу виборола компанія «Інпак» (кер. Олександр Ходоровський) за контейнер із харчового полімеру з ущільненням і водонепроникною герметичною кришкою HF LK 500 (рис. 2б). Контейнер призначений для салатів, фруктів, овочів, ягід, солодощів тощо. Він виготовлений із ПЕТФ, є герметичним, зберігає продукти свіжими. Кришка з’єднана з корпусом відривною пломбою, яка ускладнює небажане відкривання та показує його наявність.

 

 

 

Церемонія нагородження переможців WorldStar Awards 2022 відбудеться 4 травня 2022 р. в Мілані під час пакувальної виставки Ipack-Ima.

 

 

 

Клуб пакувальників вітає колективи компаній «Аріс» та «Інпак» із перемогою в конкурсі та бажає подальших успіхів у розвитку пакувальної індустрії України.