Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

МАЙБУТНЄ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УПАКОВКИ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І НАПОЇВ ДО 2028

26.10.2023

Звіт Smithers «Майбутнє європейської упаковки харчових продуктів і напоїв до 2028 року» містить детальні кількісні прогнози щодо споживання упаковки харчових продуктів, напоїв і громадського харчування в Європі, сегментовані за типом упаковки, матеріалом, каналом роздрібної торгівлі, кінцевим застосуванням і основним національним ринком.


У 2023 році на основних ринках Європи загалом буде використано 819,6 млрд упаковок продуктів харчування та напоїв.

 

Очікується, що цей показник збільшиться на 1,65 % CAGR і досягне 889,4 млрд одиниць у 2028 році.

 

У закладах громадського харчування у 2023 році використовуватиметься 229,4 млрд одиниць упаковки, а у 2028 році – 269,4 млрд.

 

Існує якісний аналіз ключових факторів, що формують і стимулюють майбутній попит на різні технології упаковки харчових продуктів і напоїв протягом п’яти років до 2028 року. Понад 400 таблиць і малюнків містять дані за тоннажами та одиницями упаковки, щоб надати стратегічне розуміння в зручному форматі. використання та перехресне посилання.

 

Більшість ринків продуктів харчування та напоїв у країнах Західної Європи є дуже зрілими, з відносно скромним щорічним зростанням. Таким чином, зростання було вищим на менш насичених ринках, таких як Польща. У зв’язку з тим, що стійкість залишається на порядку денному, паковання з паперу та картону є динамічним сектором останніх років – багато провідних харчових транснаціональних корпорацій перейшли на цей вид паковання, відмовляючись від полімерів, де це було можливо.

 

Нещодавнє зростання було помірним у таких секторах, як кондитерські вироби, солоні закуски та газовані безалкогольні напої в більшості країн Європи, оскільки споживачі активно шукають більш здорові альтернативи цим продуктам.

 

Цей звіт базується на обширних первинних і вторинних дослідженнях. Первинне дослідження складалося з цілеспрямованих інтерв'ю з постачальниками матеріалів, переробниками та експертами, обраними з ключових ринків. Це було підтверджено вторинними дослідженнями у формі обширного аналізу літератури, опублікованих даних, офіційної державної статистики, даних внутрішніх і міжнародних торговельних організацій, веб-сайтів компаній, галузевих звітів, статей у галузевій пресі, презентацій та відвідування торгових заходів.

 

В звіті надано:

  • Авторитетні прогнози історичного, поточного та майбутнього споживання 32 різних форматів упаковки харчових продуктів, напоїв і громадського харчування та 21 різного типу продукту
  • Порівняльний аналіз різних вимог кінцевих споживачів для всіх ключових національних ринків Європи
  • Повне уявлення про вплив зміни споживчих переваг, дизайну, технології наповнення, регуляторних, економічних і роздрібних факторів.

 

Джерело: Smithers