Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

НОВА ВИРОБНИЧА ЛІНІЯ

06.09.2023

Futamura, провідний світовий виробник стійких целюлозних плівок, оболонок і нетканих матеріалів, повідомляє про нещодавнє відкриття найсучаснішої лінії з виробництва целюлозної плівки на європейському заводі у Вігтоні (Wigton). Ці стратегічні інвестиції підкреслюють прагнення компанії Futamura задовольнити зростаючий попит на флагманську лінійку відновлюваних і компостованих плівок NatureFlex™.


Урочисте відкриття виготовленої на замовлення виробничої лінії, яке очолив президент Futamura Ясуо Наґае (Yasuo Nagae), відбулося після року ретельного планування, проєктування та будівництва. Унікальна машина знаменує важливу віху для Futamura, дозволяючи компанії краще обслуговувати своїх цінних клієнтів і задовольняти зростаючу глобальну потребу в екологічно відповідальних пакувальних матеріалах. Передбачається, що нова лінія збільшить виробничі потужності підприємства приблизно на 25%, таким чином мінімізуючи час виконання робіт і збільшуючи доступність плівок NatureFlex™ на ринку.

 

Адріан Кейв (Adrian Cave), керуючий директор Futamura Cellulose Films Europe, висловив вдячність за надзвичайну самовідданість і спільні зусилля всієї команди. Він сказав: «Успішне введення в експлуатацію цієї спеціально виготовленої машини є свідченням непохитної відданості та наполегливої роботи нашої команди, особливо нашого інженерного відділу, який ретельно створив машину з нуля. Нова виробнича лінія дозволить нам збільшити потужність для наших поновлюваних і сертифікованих компостованих плівок, а також дозволить нам розвивати наш останній інноваційний проєкт, дозволяючи нам краще обслуговувати наших клієнтів досягти своїх цілей екологічного пакування».

 

Ендрю Дакворт (Andrew Duckworth), операційний директор Futamura Cellulose Films EMEA, додав: «Я дуже пишаюся командою. Вони надзвичайно наполегливо працювали, щоб ввести в експлуатацію нову машину, яка, безсумнівно, принесе користь нашим клієнтам, компанії та співробітникам протягом багатьох майбутніх років».

 

Плівки NatureFlex™ виготовляються з відновлюваної деревної целюлози та повністю відповідають глобальним стандартам промислового компостування, включаючи BS EN13432, сертифіковані TÜV Austria для компостування на подвір’ях, а також пропонують низку плівок, сумісних із законодавством AGEC. NatureFlex™ не тільки узгоджується з екологічними цінностями брендів, але й дає їм змогу з гордістю повідомляти про свій екологічний вибір упаковки. NatureFlex™ — це ідеальне екологічне гнучке пакувальне рішення для різноманітних повсякденних споживчих товарів, від свіжих продуктів до напоїв, кондитерських виробів до закусок і предметів особистої гігієни.

 

Джерело: Futamura